Rozkoš 2008

30. května 2008 v 21:54 | Nejtn |  Závody
Ve dnech 24. a 25.6.2008 jsem se já a Dobby zúčastnili agility závodů u vodní nádrže Rozkoš.Parkur byl postaven poblíž vody, takže pejsci,kterým bylo horko měli příležitost se osvěžit.
Ale ted´ k samotným závodům. Jak jste si mohli přečíst závody byly dvoudenní. Každý den se běhal jumping, zkoušky A1,A2,A3 a open(kategorie A1 byla v openu vyhlašována zvlášt´:-). Rozhodčími byli pan a paní Lukáčovi ze Slovenska.Stavěli pěkné , místy obtížné parkury.
V kategorii Small bylo jako vždy nejvíce závodních týmů. Na druhém místě byla co se týče počtu kategorie Large a nejméně bylo Medií.
Na těchto závodech byla i Nikol a Dandy, Verča a Asta, Erika a Vili, Katka a Ares a mnoho dalších našich agility kamarádů. Všichni jsme si nejen dobře zasportovali a zasoutěžili, ale tyto závody pro nás byly též příležitostí, abychom se sešli a popovídali si...
No a co se úspěchů týče , musíme se pochlubit: 3.místo ve zkouškách LA1(sobota), 2.místo ve zkouškách LA1(neděle) a 3.místo v openu LA1(sobota)
Tyto závody, které pořádal agility klub Sultánci měl vysokou organizační úroven´. Už se těšíme na další ročník!!!
Na fotce jsou (zleva): Merta David a Simír - 2.místo,Katka Doležalová a Dynamika- 1.místo a já s Dobbym-3.místo ( zkoušky LA1 - sobota), Katce a Davidovi gratulujeme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama