Tábor Svojanov

12. července 2008 v 16:58 | Nejtn |  Aktuality
Dnes jsme se vrátili z "psího" výcvikového tábora ve Svojanově(u Mírova). Na tomto táboře je dobré to , že si tu můžete se svým pejskem zkusit různé sporty. Já s Dobbym jsem chodila na agility,dogdancin,freesbee,poslušnost a coursing.Všechny sporty nám celkem šli též jsme se s nimi seznámili. Například nikdy by mě nenapadlo, že coursing může být taková zábava.Škoda je, že se ho prý už nemohou účastnit nechrtí plemena(to jsem někde četla).
Spali jsme pod stanem, ale byla zde možnost i ubytování v chatkách(více či méně pohodlných). K vodní nádrži jsme to také měli blízko,takže za parného dne jsme vedrem znavené pejsky lehce osvěžili(někdy i sebe:).Vařilo se tu celkem dobře-nebyla to žádná tuctová jídelna.
Kromě treningů zde byl pestrý program-přednáška o psech kteří hledají drogy, promítání DVD, malá výstava-kterou vyhrála královská pudlice Aneta ze Žamberka a závody agility.A ted´ se musíme pochlubit! Já s Dobbym 1.místo a Nikola s Dandym 2.místo!!!
Za tento týden jsme se seznámili s různými psími sporty a věřte, že jsme pořádně unavení.Je vidět, že je spousta možností, jak zabavit svého pejska ale každý si minimálně jednu oblíbí. Proto nabádám : Zkoušejte se svým pejskem psí sporty a až přijdete na tu, která ho opravdu baví, držte se jí!
Tyto tábory nejsou jen možností, jak zabavit pejska a sebe, ale též něco npř. pochytit od těch zkušenějších.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste ve Svojanově?

Ano 40% (2)
Ne 60% (3)

Komentáře

1 Nikol S. Nikol S. | Web | 12. července 2008 v 18:10 | Reagovat

jo...byl krutej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama